Lietuvos maisto pramonė

2019-11-13

Verslo popietė „Lietuvos maisto pramonė: kaip maistą pakuosime rytoj?“

Asociacija „Lietuvos maisto pramonė“ lapkričio 15 d. organizuoja verslo popietę „Lietuvos maisto pramonė: kaip maistą pakuosime rytoj?“ Renginio tikslas – aptarti, kokie reikalavimai yra keliami pakuočių gamybai ir tvarkymui, kokie yra inovatyvūs pakuočių kūrimo, gamybos sprendimai – ką siūlo mokslas, ir ką jau pritaikė pramonė. Pranešimus skaitys Aplinkos ministerijos, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, KTU Pakavimo inovacijų ir tyrimų centro bei įmonių atstovai. Taip pat vyks panelinė diskusija: „Kaip paskatinti greitesnę pakuočių evoliuciją?“

Renginio programa:

Įžanginis žodis. Mindaugas Snarskis, Asociacijos „Lietuvos maisto pramonė“ valdybos pirmininkas

Pranešimai:
• Reikalavimai pakuotėms ir pakuočių tvarkymui – kas laukia? Agnė Bagočiutė, Aplinkos ministerijos Atliekų politikos grupės vadovė (20 min.)
• Saugios maisto pakuotės sveikatos ir aplinkosaugos balansui – Skirmantė Ambrazienė, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausioji specialistė-valstybinė maisto produktų inspektorė (15 min.)
• Maisto pakuotės – tendencijos. Kaip suderinti teisinius reikalavimus su praktika? Visvaldas Varžinskas, Kauno technologijos universiteto Pakavimo inovacijų ir tyrimų centro vadovas (20 min.)
• Inovatyvios maisto produktų pakuotės Lietuvoje – įmonių ir pakuočių gamintojų pavyzdžiai (UAB „Nestle Baltics“, Koncernas „Vikonda“, „DS Smith Packaging Lithuania“) ( po 5-7 min.)

Panelinė diskusija: „Kaip paskatinti greitesnę pakuočių evoliuciją?“ (30–40 min.)

Daugiau informacijos e.p. info@maistoasociacija.lt .

Top